niedziela, 19 kwietnia 2009

Pterodactyl - Worldwild (2009)

Dzień dobry.
Chciałbym zaprosić Państwa do wysłuchania płyty zespołu Pterodactyl pod tytułem "Worldwild". Nie mam zielonego pojęcia, co to za zespół; przed chwilą znalazłem tę wartościową pozycję na blogu Bolachas Gratis (piszą tam coś, ale nie chce mi się tego czytać). Taka nazwa kapeli po pierwsze nie może zostać niezauważona, a po drugie nie może zwiastować szajsu. Wspaniała, ekstatyczna muzyka. Czy pamiętacie, że parę lat temu obwieszczano śmierć rocka?...
Życzę wszystkiego dobrego
Mieczysław.
http://bolachasgratis.baywords.com/?p=6021

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Hej, tu Radek, ex-Blimp, aktualnie Grobbing Thristle (www.myspace.com/grobbingthristle). Niezłe cacka zapodajesz na swoim blogu. Dzięki temu ściągnąłem sobie "Kruka" z ruskiego serwera. Wiem, może Cię to dziwić, ale nie mam odtwarzacza kaset, a na CD nigdy to nie wyszło. Posłuchałem po wielu latach i nawet miło mi się zrobiło, cały czas daje radę:) A piszę a propos epki "Torka". Wiem, że masz ją zgraną z winyla. Jeśli możemy przejść na prywatne łącza, daj znać, mam małą prośbę do Ciebie. Napisz maila kontaktowego przez myspace GT. Pozdrawiam Mieczysławie:)

mietek pisze...

hej,
nie mogę tam wejść; pisz na mietekblogspot@gmail.com

klancyk? pisze...

Kruk - fajna płytka.

Nazwa Pterodactyl nie dziwi, skoro kapela 1 z członków zespołu nazywała się When Dinosaurs Ruled the Earth.

zobacz pisze...

Dobra rzecz, kojarzy się trochę z solowymi albumami Marnie Stern.

michalboo pisze...

Pterodactyl rzeczywiście rządzi. Nie wiem, czy to nie za późno, ale jakby co, to grają jutro (28/03/2010) w Krakowie w Fortach Kleparz. Nigdy nie widziałem ich na żywo, ale muzyka i filmiki na youtubie, sugerują, że powinno być dobrze :)
Strono iwenta na Last.fm-ie: http://www.last.fm/event/1341435+Pterodactyl+at+Forty+Kleparz+on+28+March+2010