czwartek, 19 czerwca 2008

Bielizna - Utwory Wybrane, 1987-1997

W uzupełnieniu do niedawnej fiesty Bieliźnianej na blogu Piotra K. składanka z 1997 roku. Sorki, ale nie chce mi się przepisywać wszystkich tytułów, ale w pierwszym pliku są dwie piosenki premierowe plus utwory z płyt "Pani Jola" i "Tag" (!!! - tylko tu na kompakcie), a w drugim - fragmenty płyt "Wiara, nadzieja, miłość i inwigilacja" i "Taniec lekkich goryli".
I proszę mi nie porównywać ich do The Smiths. Tekstowo - zgoda, obaj panowie grają w tej samej lidze, ale muzycznie gdańszczanie odstawiają Morrisseya & co. o lata świetlne.
część I: Mediafire, 94 Mb
część II: Mediafire, 74 Mb

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

cO TO JEST?

mietek pisze...

?

sytri pisze...

Hie hie....niezla rzecz;)

Anonimowy pisze...

Dalej nie wiem co to jest?

Threepio pisze...

2x ściągałem by przesłuchać , zawsze z tym samym efektem-po próbie rozpakowania Winrarem pojawaił się komunikat typu bład lub brak plików do rozpakowania. Z tymi z innych blogów problemów zarówno wczoraj ,jak i dziś nie było. Może o to chodzi osbie o nicku marekjarek5?
Pozdrawiam i gratuluję blogu.
Ps Będzie może więcej dokonań Klanu do przesłuchania? Próbuję od kilku miesięcy bezskutecznie odszukać najdłuższą edycję cd z min. "Mrowiskiem"/23 utw./

Threepio pisze...

Sorry za literówki!

mietek pisze...

ja pakowałem 7zipem, jak wszystko. czy ktoś jeszcze ma problemy? jak co, to jeszcze raz załaduję.
M
ps. Mrowisko jest chyba gdzieś na blogu Piotra K., sam je stamtąd mam :)

Anonimowy pisze...

Po pierwsze nie kombinuj, pakuj winrarem.
Po drugie pytając co to jest chciałem wiedzieć czy to twój rip, czy to mp3? Czy jakiś inny format. Czy nie ma błędów, czy brzmi dobrze, itp.

Sieć pełna śmieci typu mp3 zrobione byle jak.

Ty ze swoim blogiem wpisujesz się w ten śmietnik. A przecież można inaczej, można zgrać z orginalnego CD, winyla, wiernie z orginałem. Byłoby miło móc posłuchać tak jak to wydano, a nie katować swoje uszy byle czym. Życie zbyt krótkie jest aby je marnowac na byle co.

Mam tą płytę na CD i mógłbym dać wierne zgranie ale czy warto, czy ktoś tego oczekuje? JA w szaleństwo typu mp3 nie zamierzam się wpisywać. Będą wierne zgrania to dam coś od siebie. Np Mrowisko.