sobota, 3 listopada 2012

ขุนนรินทร์พิณซิ่ง8

Pan Mietek rzaaaadko daje coś z, jak mawia młodzież, jutube, ale TO jest coś jak w dialogu Kofty i Friedmanna: - Jest Maruszeczko? - Nie ma, przekazać coś? - Nie, tego się nie da przekazać słowami:

5 komentarzy:

abwzdrx pisze...

toż to elewatory z 13 piętra w sosie sojowym !
a propos field recordings z judupe i innej beczki - niech Pan Mietek obczai to - tak se po prostu weszli i zaśpiewali: http://www.youtube.com/watch?v=H7TsayGkxAY

Anonimowy pisze...

REWELACJA!
Panie Mietku - to jest jakiś kosmos!

Naprawdę wielkie dzięki.
A tak przy okazji: czy ktoś widział jakieś wydawnictwa Eugeniusza Rudnika na CD? Podobno coś wyszło, nawet na kilku płytach...
A jeszcze bardziej przy okazji: pan Rudnik niedawno obchodzić 80-te urodziny.

mietek pisze...

tak, był czteropłytowy box, wspominałem o tym tu
http://panmietek.blogspot.com/2009/03/eugeniusz-rudnik-28031933.html
(urodziny będzie miał w marcu)
mam ten box, tylko pożyczyłem koledze, myślę, że można już go zripować bo niedostępny, więc jak tylko kolegę złapię to ho ho. ale nie wiem czy w tym roku kalendarzowym.

Anonimowy pisze...

Panie Mietku!
1. Wikipedia:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Eugeniusz_Rudnik

2. Niedawno pan Rudnik otrzymał nagrodę Złotego Ucha na festiwalu SoundEdit i tam wyraźnie powiedziano, że "jutro obchodzi 80-te urodziny".

Nie wiem skąd ten marzec, ale pan Rudnik moim zdaniem wie lepiej ;-)


Wracając do boxu - gdyby był pan tak miły i zripował te nagrania, to byłbym naprawdę wdzięczny. Poszukiwanie takich białych kruków nie jest łatwe. Panie Mietku?

mietek pisze...

też nie wiem skąd ten marzec, ale albo z Wikipedii sprzed 4 lat, albo z książeczki z boksu. sam mam urodziny obok niego, więc bym skojarzył.
płyty będą, tylko - powtórzę - cnotę cierpliwości ćwiczcie.