sobota, 11 września 2010

Ścianka, czyli powrót pana Mietka

Wracam, proszę Państwa, do życia. Postów zamieszczać nie będę co prawda już tak często, jak na przykład w maju 2009, ale spoko. Kilka rzeczy już jest zuploadowanych, inne w trakcie. Myślę, że na powitalny post idealnie będzie sie nadawać powtórka pierwszego, pierwsiuśkiego pościka sprzed dwóch lat, ino w pieszczącym zmysły formacie FLAC. Zwłaszcza, że - jak przeczytałem na statystyce bloga - jest to jedna z najbardziej pożądanych pozycji.
Genialne "Dni wiatru" (2001) są tu: część 1, część 2 i część 3; słodkie "Białe wakacje" (2002 - wtedy też było bardzo gorące lato) tu: część 1, część 2 i nieunikniona część 3. (EP-ka gdzieś mi się zapodziała, ale znajdę).

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

fantastyczny blog, o większości tej muzyki nie słyszałam, bom za późno urodzona, ale nabrałam niesamowitej ochoty, by usłyszeć - zatem powoli i po kolei zasysam. Dziękuję! :)

pod wulkanem pisze...

Witam, na bloga Pana Mietka trafiłem przypadkiem: szukałem w internecie informacji po przypadkowym obejrzeniu w TVP Kultura koncertu Free Cooperation, i tak zostało...

blog momentami jest rzeczywiście świetny, dziękuję i polecam innym!

Aktualnie nurtuje mnie kwestia dotarcia do nagrań z trudno osiągalnej płyty pod tytułem Warsaw nagranej przez Mona Mur i wydanej przez brytyjską wytwórnię Solid Pleasure w 1991. Niemieckiej artystce towarzyszyli wówczas polscy muzycy m.in. Grzegorz Ciechowski, więcej: http://www.discogs.com/Mona-Mur-Warsaw/release/1151307

Jeśli Pan Mietek albo ktoś z czytelników bloga znajdzie rozwiązanie problemu, będę wdzięczny. Polecam się.